.

Rustark 20pcs M6 x 13 mm завртки за палецот на крилјата завртка црна пластична машка конец за стегање завртка за завртки за брзо отстранување или замена на копчето за затегну

Rustark 20pcs M6 x 13 mm завртки за палецот на крилјата завртка црна пластична машка конец за стегање завртка за завртки за брзо отстранување

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

【Пакет со голема вредност-20 парчиња】 - ќе добиете пакет со завртки со палецот во големини користени : M6*13мм Дизајнот на рачката во форма на Т ги прави многу лесни за склопување. Идеално за брзо поправка или замена на друг хардвер за тесна инсталација. 【Добро направете совршено големина за дневни универзални инсталации. 【Лесно за инсталирање】 - Копчето за завртка за прицврстување со прецизна и чиста нишка на завртката е одлично за брза и удобна инсталација; Дизајнот во форма на Т ви овозможува рачно да ги надградувате старите влечења и копчињата само без алатки. 【Широки апликации】 - Комплетот за завртки за завртки за палецот може да се користи во механичка опрема, електронска опрема, стругови, свирки и хардвер на тела, декорација на домаќинствата, обработка на дрво, работа со метали и други поврзани индустрии. 【Пакет со голема вредност-20 парчиња】 - ќе добиете пакет со завртки со палецот во големини користени : M6*13мм. Дизајнот на рачката во форма на Т ги прави многу лесни за склопување. Идеално за брзо поправка или замена на друг хардвер за тесна инсталација. 【Добро направете совршено големина за дневни универзални инсталации. 【Лесно за инсталирање】 - Копчето за завртка за прицврстување со прецизна и чиста нишка на завртката е одлично за брза и удобна инсталација; Дизајнот во форма на Т ви овозможува рачно да ги надградувате старите влечења и копчињата само без алатки. 【Широки апликации】 - Комплетот за завртки за завртки за палецот може да се користи во механичка опрема, електронска опрема, стругови, свирки и хардвер на тела, декорација на домаќинствата, обработка на дрво, работа со метали и други поврзани индустрии.

Особините