.

Затегнување на мат за Бревил 870/880, еспресо Тампер МАТ, СИЛИКОН СИЛИКОН не-лизгање, 11in x 9.25in, водоотпорна отпорна на топлина, станица за тампонирање на еспресо за дода?

Затегнување на мат за Бревил 870/880, еспресо Тампер МАТ, СИЛИКОН СИЛИКОН не-лизгање, 11in x 9.25in, водоотпорна отпорна на топлина, станица

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

【Еспресо Мат за Бревил 870/880】 Овој мат за еспресо е специјален за еспресо машина Бревил 870/880 Големина на производот : 235x280x112mm/9. 【Чувајте чисто】 Можете да ги ставите додатоците за кафе на горниот дел од еспресо душекот без да се грижите за кафето, ќе се истури на машината за еспресо во Бревил. 【Спречува гребење】 дизајнот против лизгање го прави еспресо тамп-матката да се држи до машината за кафе и нема лесно да се лизне. Спречува предмети од врвот да го гребете производителот на кафе и да го прошири животот на машината „Бревил Бариста експрес“. 【Силиконски маглиран со силиконски кафе, е направен од силиконски материјал од храна, без мирис, водоотпорен и анти-лизга, совршен за долгорочна употреба. 【Лесно за чистење】 Tamp Mat Espresso може лесно да се мие со вода или да се користи во машината за миење садови, а потоа да се постави бариста мат на празно место за да се исуши.

Особините