.

Долче Вита Женски Ронин Плетенка Тренд, Таупе Патент Стела, 7

Долче Вита Женски Ронин Плетенка Тренд, Таупе Патент Стела, 7

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Произведено во САД или Увезено ТРЕНД НА ПЛЕТЕНКА. Произведено во САД или Увезено. ТРЕНД НА ПЛЕТЕНКА. Плетенките се враќаат. РОНИН го оживува овој сакан тренд на плетенка на свеж начин-тоа е исто така еко-шик. Како дел од НАШАТА ЈАСНА колекција, овој задолжителен пар е направен со рециклиран надворешен ѓон и рециклиран амортизиран ѓон за попријатно чувство за земјата.

Особините