.

GFDFD 2pcbaby крпи плунка Супер мека микрофибер доилка за пешкири момчиња девојчиња мијалници за миење садови за миење садови

GFDFD 2pcbaby крпи плунка Супер мека микрофибер доилка за пешкири момчиња девојчиња мијалници за миење садови за миење садови

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Помек, повеќе меки и повеќе апсорбирачки Направено од памучен материјал. Полите е двојно зашиена за дополнителна издржливост. Лесна грижа, машина за перење и суво. Измијте ладна вода, смота сува ниско. Помек, повеќе меки и повеќе апсорбирачки. Изработено од памучен материјал. Полите е двојно зашиена за дополнителна издржливост. Лесна нега, машина за перење и суво. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3 см. Поради различен компјутерски екран и приказ, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата. Ви благодариме за вашето разбирање! Дома и кујна / бања / крпи / комплети за пешкири.

Особините