.

Град девојки обука за тинејџери за обука на елек градник за светло Студент голем за тинејџери безжични исечени долна облека спортови ками

Град девојки обука за тинејџери за обука на елек градник за светло Студент голем за тинејџери безжични исечени долна облека спортови ками

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Затворање на кука и очи. Материјал : 95% памук, 5% спандекс. Белешка : Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да се спореди со големината. Меки и дишечки материјал - овој градник за девојчиња е изработен од висококвалитетна ткаенина која е дише и пријателска за кожата, така што ќе ве одржува ладно и суво дури и во летен ден. Не мек спортски градник за развој на тинејџери при вежбање или обука, може да биде и основен секојдневен градник. Кука и око што ќе добиете : 1 x девојки Бразнота : Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да се спореди со големината. Не мек спортски градник за развој на тинејџери при вежбање или обука, исто така може да биде основен секојдневен градник. Материјал : 95% памук, 5% Spandexwidely користете - пакет симпатични градници за секојдневна удобност или облека за појавување за една недела со одлично, соодветно Да се ​​биде спортски градник или градник за обука за младиот тинејџер, исто така одлични секојдневни градници за Teen Agergender : Девојките на рамото не се прилагодливи, но облеката ќе биде малку затегната овие градници за обука се дизајнирани без венчиња и жица.

Особините