.

Ододос жени 2 во 1 тренинг шорцеви со џебови со висока половината теретана јога што работи шорцеви со лагер

Ододос жени 2 во 1 тренинг шорцеви со џебови со висока половината теретана јога што работи шорцеви со лагер

DEN 319.68

Стока
Достапно е за нарачката

4,5 "Внатрешни шорцеви : Лесна тежина, поткирање на пот и вграден лагер со брзо сушење 4,5 инчи нуди дополнително покритие и удобност 3" Надворешни шорцеви на ИНСЕАМ : Странична линијата и линијата на делфин полите ви нудат дополнителна просторија за да ви овозможат да се движите слободно. 2-во-1 дизајн никогаш нема да застане. Одлично за затворен облик : 80% најлон, 20% спандекс. Затворање на влечење. Design Дизајн на слој : 4 пат Внатрешен слој Обезбедете еластична поддршка и заштитно покритие; лигетска тежина на суво ткаени ткаени надворешни слоеви на страната на слојот нуди дишење и поширок опсег на движење. ➤ 2 џебови : ododos 2 во 1 тренинг шорцеви со 2 џебови на лагер, лесно да ги зачувате клучевите, телефоните, ткивата или што било друго во него кога вежбате. ➤ Висина на половината : Прилагодливо комбинирање на влечење со еластична лента за половината за прилагодено вклопување и без да се грижите за лизгање, за да можете слободно да се движите и да се флексирате. ➤ Функционално : 3 "Надворешни шорцеви на инсејм : 80% најлон, 20% спандекс. Затворање на влечење. дишење и поширок опсег на движење. ➤ 2 џебови : ododos 2 во 1 тренинг шорцеви со 2 џебови на лагер, лесно да ги зачувате клучевите, телефоните, ткивата или што било друго во него кога вежбате.

Особините