.

Ledy Champswiin Зимско новороденче момче девојче Облека поставена ребрести облеки унисекс infent infend цврсти долги ракави врвови панталони 2 парчиња

Ledy Champswiin Зимско новороденче момче девојче Облека поставена ребрести облеки унисекс infent infend цврсти долги ракави врвови

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Еластично затворање. Материјал за миење. Материјал : Одличен памук. Многу удобна ткаенина, мека текстура, склопот на материјал, добра еластичност, дишење и топла, не-иритирачка на кожата. Дизајн карактеристики : Unisex бебиња трендовски сет со ребра, класични дрвени копчиња U-вратот, долги ракави и прицврстувачи на затворање на каросериите, погодни за облекување и соблекување на облеката за бебиња; Еластична лента за половината долга пантолона дизајнирана со влечење, се вклопуваат и се вклопуваат во истегнување и грицкање. Оваа живописна цврста форма на пантолони одлично одговара од 0 до 3, 3 до 6, 6 до 12, 12 до 18 и 18 до 24 месеци неутрални доенчиња и мали деца. Различни бои на располагање : и врвовите и панталоните се истегнуваат, погодни за бебињата да ползи, да играат и да вежбаат одење. Целата цврста шема на облека за облека за бебиња е цврста и ребра. Изгледа симпатично, чисто и уредно, многу убави облеки со долги ракави за бебињата да ги носат во зима. Повод : Идеален подарок, туш, играње, спиење, семеен празник, сестри близнаци, кои се совпаѓаат, фотографија, фестивал и секојдневно носење, сетови за бебиња.

Особините