.

Производи за миленичиња Мираж 8-инчи ги сакам кошулите за печатење на екранот на мајки за миленичиња, X-Small, Aqua

Производи за миленичиња Мираж 8-инчи ги сакам кошулите за печатење на екранот на мајки за миленичиња, X-Small, Aqua

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Одговара на 8 "врат, 11" Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Одговара на 8 "врат, 11". Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.

Особините