.

Уништувај дами модна цврста боја правоаголен ранец на рамото модерен и елегантен чист

Уништувај дами модна цврста боја правоаголен ранец на рамото модерен и елегантен чист

DEN 1299.20

Стока
Достапно е за нарачката

Тој е многу погоден за свадба, забава, топка, секојдневно секојдневно носење, патување, канцеларија Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или самите себе. Различни бои за ваш избор. Торбата е совршена во изработката. Елегантниот дизајн може да го покаже вашиот прекрасен темперамент. Тој е многу погоден за свадба, забава, топка, секојдневно секојдневно носење, патување, канцеларија. Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или самите себе. Различни бои за ваш избор. Торбата е совршена во изработката. Елегантниот дизајн може да го покаже вашиот прекрасен темперамент. Дами Мода солидна боја Правоаголен ранец на рамото модерна и елегантна чиста торба за рамо за Womengender : Womenmaterial : Pustyle Type : Bagclosed Way : Zipper Style : Design Mase Pattern : Solid Colorsappicable Scenes : Leisure, Travel, Shopsingsize : 20cmx5cmx13cm Должина на рамената на рамената : 57cm/22.

Особините