.

Пливање костум деца момчиња костум за пливање за пливање за пливање деца стебла момчиња 2-8y бебешки цртан филм за капење младински стебла

Пливање костум деца момчиња костум за пливање за пливање за пливање деца стебла момчиња 2-8y бебешки цртан филм за капење младински стебла

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Полиестер спандекс. Родителите се надеваат дека облеката за бебиња има доволно простор да се прилагоди на брзиот раст на нивното мало бебе. Затоа, подготвивме различна големина за бебе : 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 7-8 години. Различен стил за избор, изгледа особено слатко! Секогаш ќе го најдете стилот што одговара на вашето бебе! Секој детал е дизајниран за новороденчињата, давајќи простор за бебето. Разноврсна -перфектна за одмор на плажа, фотографии, забава за базени со киди, капење, пливање, одење, трчање, сурфање, играње, лебдат, на плажа или лежење дома. Создадете незаборавни спомени со слики од вашите мали бебиња. Вклучено - 1 x пливање на пливање за момчиња. Различен стил за избор, изгледа особено слатко! Секогаш ќе го најдете стилот што одговара на вашето бебе! Секој детал е дизајниран за новороденчињата, давајќи простор за бебиња.

Особините