.

Покриеност на тастатурата за HP Pavilion X360 14M/14-BA 14-DQ/DH 14-FQ 14-CE/CD 14-DH2011NR 14-DQ2053CL 14-DQ5043CL 14-DQ2078WM 14-DQ0080NR DQ0010NR 14-DK1013DX 14-FQ1025NR FQ0013DX FQ0040NR, CLEES

Покриеност на тастатурата за HP Pavilion X360 14M/14-BA 14-DQ/DH 14-FQ 14-CE/CD 14-DH2011NR 14-DQ2053CL 14-DQ5043CL 14-DQ2078WM 14-DQ0080NR

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

【!!! Споредете го распоредот на тастатурата со сликата 2 за да видите дали може да се вклопи】 Совршено вклопување за HP Pavilion X360 14 "14-DQ 14-FQ 14-BA 14-BF 14-CM 14-CF 14-CF 14-DF 14 -DK 14-DS 14 M-BA/CD/DH Series 14-dq0060nr 14-dq0070nr dq0080nr dq0010nr 14-dq0051dx dq0052dx dq0054dx dq0055dx dq0001dx dq0002dx dq0005dx dq0004dx dq0032dx dq0034dx dq0035dx dq2020nr 14-fq1025nr fq0020nr fq030nr fq0013dx 14-dk1013dx/dk1003dx/dk1031dx HP Stream 14 инчи 14-CB185 NR 14-DS0013 DX DS0010 NR DS0020 NR DS0050 NR DS0090 NR DS0130 NR DW *** ASIN : B092 R3 KJSZ. Силиконски материјал со висок квалитет : Направено од еколошки силиконски материјал.Пефективно вклопувајте го HP Specter X360 за секој клучеви со сеопфатна заштита. Најновиот дизајн со секој клуч индивидуално обликуван до својата уникатна боја. Секој клуч е отпечатен на јасен силикон за долготраен професионален изглед. Анти-селење и доказ за прашина : Водоотпорна и исцедок од прав, еколошки заштитнички и идеални за отпор против вашата тастатура против секојдневните излевања (кафе/пиво/млеко), прашина (трошки/прав), течност, пилиња на миленичиња или други инциденти. Подготвување и еднократно : Силиконскиот капак може да се мие со вода со сапуница и да го направи чиста како нова. Само вратете го на тастатурата кога ќе се исуши доволно.

Особините