.

Зачувајте ги пчелите , мажи жени измиени потресено памук бејзбол гроздобер прилагодливо капаче за тато капачиња, спортови камионџии обични подароци , сина

Зачувајте ги пчелите , мажи жени измиени потресено памук бејзбол гроздобер прилагодливо капаче за тато капачиња, спортови камионџии обични подароци

DEN 287.68

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Затворање на тока. Само миење на рацете. Класичниот стил на гроздобер миење никогаш не излегува од стил. Силна практичност. Прилагодливата метална заптивка обезбедува флексибилно вклопување. Дизајн на задно отворање, погоден за мажи, жени и тинејџери. Погоден е за дневна употреба и активности на отворено, особено спорт, бејзбол, излегување, трчање, риболов, пешачење, возење велосипед, патување, итн. Оваа каубојска капа ви обезбедува удобна заштита од сонце во текот на целиот ден. Нашите бејзбол капачиња се совршен подарок за семејство, колеги или пријатели за роденден, нова година, празник, годишнина или која било прослава!. Ние се стремиме да го направиме секој клиент задоволен, па ако наидете на проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Ние секогаш се стремиме да ви обезбедиме најдобро искуство.

Особините