.

Пакет на природните цртања на Хајленд, цртање, олеснување на тематски болка и иритации на кожата, 18 грама + натурали на Хајленд, кои се караат, крем до формула во прав

Пакет на природните цртања на Хајленд, цртање, олеснување на тематски болка и иритации на кожата, 18 грама + натурали на Хајленд, кои се караат,

DEN 286.40

Стока
Достапно е за нарачката

ПРИД : Олеснување на врие, ерупции на кожата, црвенило, иритации на кожата и мали површни парчиња и гребнатини симптоми : привремено тематско олеснување на болката и иритација поврзана со вриење, ситни ерупции на кожата и црвенило, исто така, помага во олеснување на непријатноста на ситни иритации на кожата и површно исечоци и гребнатини Омилен мора да има во кабинетот за лекови и алатката повеќе од 50 години!. Познато формула со двојна акција : цртање сол за сплит, трње, убоди и вкоренети влакна*, болка, чешање и иритација за олеснување на зоврие, каснувања од инсекти, рани, ситни ерупции на кожата, исечоци или стружења*. Олеснување на Chafing : Обезбедува извонредна заштита од Chafing, дизајнирана за да го заштити хипоалергичен. Одржување на семејства здрави : Натуралите на Хајленд се водечки бренд за здравје на потрошувачите со повеќе од еден век историја, правејќи производи со висок квалитет за да им помогнат на луѓето да живеат поздрави и посреќни животи. ПРИД : Олеснување на врие, ерупции на кожата, црвенило, иритации на кожата и мали површни парчиња и гребнатини симптоми : привремено тематско олеснување на болката и иритација поврзана со вриење, ситни ерупции на кожата и црвенило, исто така, помага во олеснување на непријатноста на ситни иритации на кожата и површно исечоци и гребнатини.

Особините