.

Iiniim девојки Halter Sequin Ballet Dance Tutu фустан со натпревар за рачки на латино салса танго танцување костум

Iiniim девојки Halter Sequin Ballet Dance Tutu фустан со натпревар за рачки на латино салса танго танцување костум

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер, sequins, мрежа Затворање на влечење. Само миење на рацете. Облеката е изработена од полиестер, sequins и мрежен материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Враќањето на вратот, горниот каросеник е украсен со сјајни sequins и 3Д цветни апликации. Назад со детали за чипка. Васит прикачен со преклопување на облик на лисја. 2 слоеви фустан, врвен шарен слој на лале, 1 слој сатенска обвивка. Совпаѓање на рачката со незапирлив цвет. Погодно е за балет, џез, сала за танцување, сценски перформанси, итн полиестер, sequins, мрежа. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Облеката е изработена од полиестер, sequins и мрежен материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Враќањето на вратот, горниот каросеник е украсен со сјајни sequins и 3Д цветни апликации. Назад со детали за чипка. Васит прикачен со преклопување на облик на лисја. 2 слоеви фустан, врвен шарен слој на лале, 1 слој сатенска обвивка. Совпаѓање на рачката со незапирлив цвет. Погоден за балет, џез, танцување во сала, сценски перформанси, итн.

Особините