.

Acxico 1pcs Титаниум Виножито Аура Лемуријански кварц Кристал Точка заздравување 50g

Acxico 1pcs Титаниум Виножито Аура Лемуријански кварц Кристал Точка заздравување 50g

DEN 139.04

Стока
Достапно е за нарачката

Функција : Генератор на камен, генератор на енергија, раст на духовноста на реики Апликација : Фенг Шуи, Хаус Богатство, домашно украсување, медитација, подарок. Секој камен е уникатен и големини, форми, бои и обрасци може да варираат. Вклучен пакет : 1 парчиња титаниум Виножито Аура Лемуријан Кварц Кристал Поинт заздравување 50g (ако има проблеми со производот, ве молиме испратете ни слики. Поставете ни повеќе детали за овој проблем. Ви благодарам многу за купувањето од нашата продавница. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Функција : Генератор на камен, генератор на енергија, раст на духовноста на реики. Апликација : Фенг Шуи, Хаус Богатство, домашно украсување, медитација, подарок. Секој камен е уникатен и големини, форми, бои и обрасци може да варираат. Вклучен пакет : 1 парчиња титаниум Виножито Аура Лемуријан Кварц Кристал Поинт заздравување 50g (ако има проблеми со производот, ве молиме испратете ни слики. Поставете ни повеќе детали за овој проблем. Ви благодарам многу за купувањето од нашата продавница. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Заздравување на кристална точка на титаниум Виножито Аура Лемуријан Кварц Кристал Поинт 50г Свежо. РЕИКИ КРИСТАЛНА КРИСТАЛ : Секоја точки на духовно заздравување има специфична боја и психичка вибрација, испуштајќи позитивна енергија за да ја активирате и да ја исчистите вашата негативна енергија / расположение. Функција : Генератор на камен, генератор на енергија, генератор на енергии, раст на раст на духовноста на реики : Фенг Шуи, куќа Богатство, декор за домови, медитација, подарок Секој камен е уникатен и големини, форми, бои и обрасци може да варираат.

Особините