.

Покрив на вратата за прстен, компатибилен со Ring Video Voorbell 1/2/3/4/Pro/Pro 2

Покрив на вратата за прстен, компатибилен со Ring Video Voorbell 1/2/3/4/Pro/Pro 2

DEN 367.84

Стока
Достапно е за нарачката

Selegeleted Material со висок квалитет : Нашата покривка на вратата на прстенот е внимателно изработен од висококвалитетни ладно валани листови кои се силни и издржливи, не склони кон кршење и не се плашат од ветер и дожд, ладна, топлина и изложеност на сонце ✅униски дизајн : Површината на капакот на вратата има црн мат дизајн и уникатен дизајн во форма на У. - Почитувајќи се на најразлични производи : Водоотпорното заштитно покритие може да се користи не само за да се заштити Ring Video Voorbell, туку и за системот за контрола на пристап, тастатурата RFID, тастатурата на вратите. ✅ Добра заштита : Покривот за дожд на вратата се прилагодува на температурниот опсег од -20 ° C до 50 ° C (-184 ℉ до 122 ℉). Сончевата топлина што ја достигнува дождот на прстенеста врата од вратата е нешто намалена бидејќи прегревањето влијае на перформансите и долгорочното работење на батеријата на вратата. - Лесно за инсталирање : Обвивките на прстенот на вратата на вратата доаѓа со завртки. Сè што треба да направите е да го затегнете на посакуваната позиција од шрафцигер. Содржина : капакот на вратата од 1 x, завртки од 4 x, 1 x шрафцигер, 1 x црвена лента. Selegeleted Material со висок квалитет : Нашата покривка на вратата на прстенот е внимателно изработен од висококвалитетни ладно валани листови кои се силни и издржливи, не склони кон кршење и не се плашат од ветер и дожд, ладна, топлина и изложеност на сонце. ✅униски дизајн : Површината на капакот на вратата има црн мат дизајн и уникатен дизајн во форма на У.

Особините