.

CLUNLEED: 360 пар

CLUNLEED: 360 пар

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Придобивки од ременот на црвено светло : Ова црвено светло користи технологија што ја користат денешните водечки терапевти и тренери за професионални спортисти Технологијата на црвена светлина се покажа дека нема негативни ефекти врз луѓето. Совршено е за поправка на мускулното ткиво во различни делови на вратот, рамената, грбот, стомакот, половината, итн. После вежбањето. Уживајте ги придобивките од црвената светлина во канцеларијата и дома и ослободете го вашето тело од болка, возраст и повреда! . Мултифункционален паметен Modewith Дисплеј : 31 "x 12" Голема подлога за LED диоди 360 парчиња и 35,4 "*4.7" de elastic band може да ги задоволи потребите на повеќето луѓе. И има 5 нивоа на прилагодување на осветленоста (L0-L4), колку е постепено пожестокото поставување на времето (5/10/15/20/25/30 минути), а функцијата на пулсот и контролата на префрлување на бранова должина исто така се надградени . Зрачење : 0 инчи : 130 MW/C㎡. Лесен за употреба и лесен за чистење : Оваа подлога со црвено светло може да се користи на повеќето места, канцеларија, дома, салон за убавина, болница за миленичиња, итн. Оваа подлога за црвена светлина додава слој на TPU еколошки транспарентен материјал на површината, така што Вашата пот нема да навлезе во ламбите и ткаенината. Кога површината е извалкана, може лесно да се исцрпи. Совршен подарок : Оваа подлога со црвено светло има прекрасна амбалажа, тоа е многу висок подарок за пријатели и роднини, што може да му овозможи на вашето семејство да ужива во здравиот живот што го донесе Црвената светлина дома. Безбедна, удобна и 1 година гаранција : Секој уред со црвено светло претрпе строга инспекција за квалитет пред да ја напушти фабриката, а овој производ доаѓа со гаранција од 1 година, доколку не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ги решиме тоа за тебе. Придобивки од ременот на црвено светло : Ова црвено светло користи технологија што ја користат денешните водечки терапевти и тренери за професионални спортисти. Технологијата на црвена светлина се покажа дека нема негативни ефекти врз луѓето. Совршено е за поправка на мускулното ткиво во различни делови на вратот, рамената, грбот, стомакот, половината, итн. После вежбањето. Уживајте ги придобивките од црвената светлина во канцеларијата и дома и ослободете го вашето тело од болка, возраст и повреда! . Мултифункционален паметен Modewith Дисплеј : 31 "x 12" Голема подлога за LED диоди 360 парчиња и 35,4 "*4.7" de elastic band може да ги задоволи потребите на повеќето луѓе. И има 5 нивоа на прилагодување на осветленоста (L0-L4), колку е постепено пожестокото поставување на времето (5/10/15/20/25/30 минути), а функцијата на пулсот и контролата на префрлување на бранова должина исто така се надградени . Зрачење : 0 инчи : 130 MW/C㎡. Лесен за употреба и лесен за чистење : Оваа подлога со црвено светло може да се користи на повеќето места, канцеларија, дома, салон за убавина, болница за миленичиња, итн. Оваа подлога за црвена светлина додава слој на TPU еколошки транспарентен материјал на површината, така што Вашата пот нема да навлезе во ламбите и ткаенината. Кога површината е извалкана, може лесно да се исцрпи. Совршен подарок : Оваа подлога со црвено светло има прекрасна амбалажа, тоа е многу висок подарок за пријатели и роднини, што може да му овозможи на вашето семејство да ужива во здравиот живот што го донесе Црвената светлина дома. Безбедна, удобна и 1 година гаранција : Секој уред со црвено светло претрпе строга инспекција за квалитет пред да ја напушти фабриката, а овој производ доаѓа со гаранција од 1 година, доколку не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ги решиме тоа за тебе. Носениот и преносен скоро инфрацрвен уред за терапија со црвена светлина може да донесе здравје на вашето тело. Исто така, може да ви помогне да вежбате и да изгубите тежина. Тоа е популарен здрав начин на живот кој е безбеден, природен и без несакани ефекти за да ве задржи енергични и енергични.

Особините