.

Преземете Кучешка Кригла. Подарок За Гејмерите Дрвени Танкард. Пиво Штајн. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Видео Игра Чаши. Прилагоден Подарок За Него, Подар

Преземете Кучешка Кригла. Подарок За Гејмерите Дрвени Танкард. Пиво Штајн. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Видео Игра Чаши. Прилагоден

DEN 463.84

Стока
Достапно е за нарачката

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. Етикетата е направена од месинг. ? Премиум Дрво Танкард. Количината на течност-22 унци. ? Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ? Рачно изработени пиво кригла даб. Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Оваа кригла може да биде персонализирана. Викинг Дрво Пиво Кригла. Тор Чекан Мјолнир Кригла. Премиум Дрво Танкард. Нордиска Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Подарок За Него. Големо Дрво Пиво Штајн. Подарок За Сопруг Рачно Изработена пиво кригла Даб Дрвена Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго.

Особините