.

Оска на задните тркала со црна метал за задното тркало за приколка за трактори Tamiya RC DIY Модификација Резервни делови Додаток

Оска на задните тркала со црна метал за задното тркало за приколка за трактори Tamiya RC DIY Модификација Резервни делови Додаток

DEN 734.40

Стока
Достапно е за нарачката

Сосема нов, изработен од метал Лесен за инсталирање и издржлив во употреба. Висококвалитетни лежишта, свртете непречено. Оскар за дизајн на нечистотија за Тамија 1 : 14 RC автомобил. Сосема нов, изработен од метал. Лесен за инсталирање и издржлив во употреба. Висококвалитетни лежишта, свртете непречено. Оскар за дизајн на нечистотија за Тамија 1 : 14 RC автомобил. Карактеристики : Сосема нови, изработени од метално за инсталирање и издржливо во лагери за квалитетни вредности, свртете ја непречена моќност за дизајн на оска за тамија 1 : 14 RC Carspecifications : Количина : 1pcsmaterial : Metal Color : Blackweight : 67 G пакет вклучува : 1 * RC Car Metal Undowered Axle.

Особините