.

Алуминиумско тркало ореви со тркала од тркала 17мм за traxxas 1/5 x maxx x-maxx 7758 сино

Алуминиумско тркало ореви со тркала од тркала 17мм за traxxas 1/5 x maxx x-maxx 7758 сино

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

Оригинален број 7758 ќе одговара на 1/5 x Maxx. Алуминиум потрајни и ладни. Тоа е дел од надградбата. Проверете го оригиналниот број за да утврдите дали одговара на вашиот RC или не. Алуминиумско тркало оревче за тркала 17мм за Traxxas 1/5 x Maxx 7758 Blue.

Особините