.

Дофао женски атлетски трчање шорцеви со џебови и влечење

Дофао женски атлетски трчање шорцеви со џебови и влечење

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

Супер-слатки шорцеви! Тоа е во совршена должина, не премногу долго или кратко Направено од висококвалитетна лесна ткаенина со пријатна еластична половината за влечење, ве одржува меки цел ден и ве прави совршено искуство за носење, одлично за одмор, плажа, дневна, тренингот и дневни прилики!. Материјал : 59% полиестер, 32% рајон, 9% спандекс, висококвалитетно шиење, пријателски за кожата, мека, премиум ткаенина нуди мазна перформанси со ниско триење. Точно она што го барате!. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Дизајни : Чиста боја/ еластична половината/ влечење/ лабава вклопување/ релаксирачки/ случајни/ длабоки странични џебови на функцијата/ не гледајте! Овие летни спортски шорцеви се специјално дизајнирани за модерни жени како вас кои сакаат спорт и слободно време. Ве одржуваме жешко во жешкото лето!. Повод : Совршен за тренингот/ салон/ салата/ џогирање/ пешачење/ велосипедизам/ јога/ забава/ шопинг/ патување/ плажа/ отворено/ секојдневен живот/ пижама за спиење или фитнес за теретана, задолжително во вашата гардероба!. Натпревар : Морачките основни шорцеви што се мешаат и се совпаѓаат без напор, можете да ги совпаднете чистите шорцеви во боја со основна маица/ елек/ резервоарот/ сандали/ качулка/ обични врвови/ џемпер за концизен и трендовски изглед. Ве одржувам стилски и кул во текот на летото. Големина : Достапно во S-2 XL, погледнете во табелата со големина на Dofaoo пред да нарачате (различно со големина) до големина, предлагаме да изберете поголема големина ако претпочитате лабава фитинг. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно! Вашето задоволство е нашиот успех. Сè зависи од вас. Нега за перење : Машинско миење или миење на рацете во ладна вода, добро измијте без да се намалите и да се пикаат. Без инсолизирање, без белење, не загревајте се суво!. Материјал : 59% полиестер, 32% рајон, 9% спандекс, висококвалитетно шиење, пријателски за кожата, мека, премиум ткаенина нуди мазна перформанси со ниско триење. Точно она што го барате!. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Дизајни : Чиста боја/ еластична половината/ влечење/ лабава вклопување/ релаксирачки/ случајни/ длабоки странични џебови на функцијата/ не гледајте! Овие летни спортски шорцеви се специјално дизајнирани за модерни жени како вас кои сакаат спорт и слободно време. Ве одржуваме жешко во жешкото лето!. Повод : Совршен за тренингот/ салон/ салата/ џогирање/ пешачење/ велосипедизам/ јога/ забава/ шопинг/ патување/ плажа/ отворено/ секојдневен живот/ пижама за спиење или фитнес за теретана, задолжително во вашата гардероба!. Натпревар : Морачките основни шорцеви што се мешаат и се совпаѓаат без напор, можете да ги совпаднете чистите шорцеви во боја со основна маица/ елек/ резервоарот/ сандали/ качулка/ обични врвови/ џемпер за концизен и трендовски изглед. Ве одржувам стилски и кул во текот на летото. Големина : Достапно во S-2 XL, погледнете во табелата со големина на Dofaoo пред да нарачате (различно со големина) до големина, предлагаме да изберете поголема големина ако претпочитате лабава фитинг. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно! Вашето задоволство е нашиот успех. Сè зависи од вас. Нега за перење : Машинско миење или миење на рацете во ладна вода, добро измијте без да се намалите и да се пикаат.

Особините