.

Делови за алатки Замена на склопување на филтрирање на воздухот за Honda GX140 GX160 5.5HP GX200 мотор

Делови за алатки Замена на склопување на филтрирање на воздухот за Honda GX140 GX160 5.5HP GX200 мотор

DEN 438.40

Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 1*Белешки за куќиште за филтрирање на воздухот : Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината Број на модел : Куќиште за филтрирање на воздухот. Е прилагодено : Не. Употреба : Дома DIY. Детали за артикалот : *Собрание за куќиште за филтрирање на црниот воздух за Honda GX140 GX160 5.5 HP GX200 мотор*Совршена замена за стариот или истрошен еден*траен и практичен*одговара за Honda GX140 GX160 5.5 HP GX200 мотор*100% нов и висок квалитет*материјал : Пластика и метал*боја : црна (како што покажуваат сликите)*MPN : 17230-Z51-820, 17410-Z51-020, 17235-Z51-831fits за : за Honda GX140 / GX160 5.5 HP Engine For Honda GX200 6.5 HP Engine Package INGENS : 1*Куќички за филтрирање на воздухот : Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Особините