.

Плус јакни со големина за жени плус цврсто двојно градење мечето

Плус јакни со големина за жени плус цврсто двојно градење мечето

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Повод : плус јакна со големина, погодна за жени од сите возрасти да носат на датумот, забавата, работата, свадбата, одмор и други прилики во пролет, есен, есен и зима Спарете го со хеланки, хеланки, фармерки, чизми и тоа ќе биде шик изглед. Classенската јакна за класична плус големина е рафинирана и пространа. Се препорачува миење на рацете. Машинска миење во ладна вода со помош на торба за перење. Те молам, не се исуши. Погледнете го описот на артикалот подолу. Проверете ја вашата големина пред да нарачате за да се осигурате дека предметот одговара. Повод : плус јакна со големина, погодна за жени од сите возрасти да носат на датумот, забавата, работата, свадбата, одмор и други прилики во пролет, есен, есен и зима. Спарете го со хеланки, хеланки, фармерки, чизми и тоа ќе биде шик изглед. Classенската јакна за класична плус големина е рафинирана и пространа. Се препорачува миење на рацете. Машинска миење во ладна вода со помош на торба за перење. Те молам, не се исуши. Погледнете го описот на артикалот подолу.

Особините