.

Фила наследство девојки со кратки ракави маица маица маица детска облека

Фила наследство девојки со кратки ракави маица маица маица детска облека

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Лесен памучен полиестер измешан кошула е совршена тежина за кошула што се носи самостојно или како парче слој Уникатните опции за дизајн вклучуваат мета за промена на бојата на предниот јазол, или натопите обоени низ цела кошула, нудат забавни уникатни опции. Одговарајте на овие назад на хеланките на Fila за да го завршите сетот. Затворање на влечење. Fila Heritage : Прославувајќи ја ДНК на брендот, колекцијата на наследство на Фила е инспирирана од класичното, гроздобер фила изгледа дека пораснавте да сакате со акцент на логоата и бојата. Tee Front Knot : Вклучува преден јазол за некои додадени детали за дизајнот. Ефект на промена на бојата : Бојата на кошулата ќе ги менува боите кога ќе се нанесе топлина. 1x1 ребра : кошулата има чиста 1x1 ребра на отворите на вратот и ракавот. Допирање на вратот : Детали за внатрешната лента за вратот во класичните бои на Filas за некои додадени детали. Затворање на влечење. Fila Heritage : Прославувајќи ја ДНК на брендот, колекцијата на наследство на Фила е инспирирана од класичното, гроздобер фила изгледа дека пораснавте да сакате со акцент на логоата и бојата.

Особините