.

За Голи Нозе Младински Шарени Двојка Чорап

За Голи Нозе Младински Шарени Двојка Чорап

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

83% Акрилик, 14% Полиестер, 2% Спандекс, 1% Гума Повлечете го затворањето. Машинско Перење. На Денот На Играта, Поддржете Ги Вашите Патки Анахајм Со Овие Официјално Лиценцирани нхл чорапи!. ЗА Голи Нозе ЧОРАПИТЕ ОД ПАТКИ АНАХАЈМ Прават Совршен Ден на Таткото, Младоженци, Божиќ или Роденденски Подарок за Обожавателите на Патките во вашиот живот. СУПЕРИОРНАТА Конструкција и изградена да трае со Ткаени Тимски Логоа Ќе Им Каже На сите дека сте Навивач на ПАТКИ #1 АНАХАЈМ!. Удобно Одговара На Анахајм Патки фан чевли Големина Млади 1-5.Овие чорапи СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНИ за секој обожавател на Патки. Грижете СЕ ЗА Вашите Чорапи На Екипажот АНАХАЈМ ПАТКИ! Машинско Перење, Сува Сува Ниска. 83% Акрилик, 14% Полиестер, 2% Спандекс, 1% Гума. Кажете им на сите дека сте обожавател со Овие 4 чорапи Со Должина На Екипажот. Карактеристики свртен завар со поместена пета и прст.

Особините