.

Виченпал 7 Пар Женски Смешни Медицински Сестри Заби Чорапи Новина Обични Чорапи На Екипажот Роденден Божиќ Подарок Чорап За Медицинска Сестра Стоматолог

Виченпал 7 Пар Женски Смешни Медицински Сестри Заби Чорапи Новина Обични Чорапи На Екипажот Роденден Божиќ Подарок Чорап За Медицинска

DEN 431.84

Стока
Достапно е за нарачката

85% чешлан памук, 15% полиестер и 5% спандекс Миење Раце Само. Доволна Количина : ќе добиете 7 пара шарени чорапи и тие ви нудат различни бои за избор, задоволувајќи го вашиот дневен натпревар и заменете ги потребите; стилските дизајни ќе направат да изгледате попривлечно и ќе ви носат добро расположение секој ден. Новина и Смешно : овие новина чорапи функција на дизајни на различни модели, како што се стетоскоп, униформа медицинска сестра, и медицинска сестра поврзани со тематски групи, и да ги комбинираат со живописни бои, кои се симпатична и лесно да се привлече вашето внимание, може да ве потсети внимателно да се грижи за забите и одржување на здраво тело во исто време. Прекрасни Подароци : овие заби шема стоматолошки чорапи може да се примени како интересни и практични партиски подароци, празнични подароци, роденденски подароци и многу повеќе, кои можат да бидат испратени до вашиот љубовник, деца, пријатели, родители, соседи и други луѓе што сакате да ја покажете вашата грижа за нив. Удобни и Сигурни : овие чорапи за заби се направени од 80% чешлан памук, 15% полиестер и 5% спандекс и убави материјали им носат убава мекост, дишење и еластичност; Исто Така, тие се сигурни во квалитетот и нема лесно да исчезнат или деформираат по повторното перење. Една Големина Најмногу Одговара : новитетните чорапи за медицинска сестра можат да ни одговараат со големина 6-12 и тие се погодни за повеќето жени и девојки, кои се еластични и ги носат луѓето цврсти вклопувања и удобни искуства при носење; тие можат добро да одат со вашите чизми, патики, чевли за трчање или свечени чевли и може да се носат за различни прилики.

Особините