.

Анголски Јасни Торби За Организатори Компјутерски Оклоп Облека Торби За Складирање Облека Покривка За Облека Заштитник За Палто Покривка За Невестинска Наметка З

Анголски Јасни Торби За Организатори Компјутерски Оклоп Облека Торби За Складирање Облека Покривка За Облека Заштитник За Палто

DEN 787.20

Стока
Достапно е за нарачката

Оксфорд Ткаенина Покривка за облека : Силен патент и патент со целосна должина. Видливиот прозорец лесно да се најде облека. Организатор на облека : заштитник за палто прекривка висечка торба. Организатор на облека : тоа е без рамка. Тоа ќе се протега кога ќе ја подигнете облеката со закачалка во неа. Алмира За Облека : без рамка. Тоа ќе се протега кога ќе ја подигнете облеката со закачалка во неа.облека виси торба. Заштитник на софата : Идеална должина за костуми, кошули, панталони, блузи, палта може да биде перење,преклопување и повторна употреба некое време. Список на пакети 1 х Карактеристики На Капакот На Облеката-Силен патент и патент со целосна должина. Видливиот прозорец лесно да се најде облека виси облека торба. - Боја : Вино Црвен плакар костум торба. - Тоа е без рамка. Тоа ќе се протега кога ќе се облекуваат со закачалка во неа облека виси торба. - Големина : 50 х 60 х 93 см капак за заштита на палтото. - Материјалот Е 420д Најлонска Оксфордска Ткаенина. Дише и без прашина за капакот на мантилот за складирање.

Особините