.

Викторинокс Аирокс Хардсајд Носење

Викторинокс Аирокс Хардсајд Носење

DEN 5600.00

Стока
Достапно е за нарачката

Изграден За Патување : За Максимална Агилност При Патување Низ Земјината Топка, Сметајте На Лесните Рачни Кеси На Викторинокс Носачите На Викторинокс Се Дизајнирани Да Ги Задоволат Барањата На Повеќето Големи Авиокомпании Додека Ги Надминуваат Вашите Очекувања. Издржливи Материјали : За Да Обезбедиме Уште Подобра Заштита За Сето Она Што Оди Со Вас, Го Еволуиравме Нашиот Багаж Да Биде Лесен И Еластичен Партнер За Патување. Секое Парче е Дизајнирано да Се Справи со Барањата за Интензивно Патување и се Издвојува По Својата Високо Развиена Технологија, Функционалност и Издржливост. Секој Дизајн Издржува Дури 30 Ригорозни Тестови, Стимулирајќи Екстремни Сценарија И Услови На Животната Средина. Безбедност : Патувајте Со Доверба Знаејќи Дека Вашиот Багаж Е Опремен За Ништо. Тешките Патенти И Интегрираната Комбинирана Брава Одобрена Од Ца Обезбедуваат Дополнителна Безбедност. Одредени Модели Вклучуваат Патенти Што Може Да Се Заклучат, Нашата Програма За Обновување На Комбинацијата За Заклучување Пристап За Враќање На Заборавените Комбинации На Заклучување И/Или Нашата Швајцарска Програма За Следење Торби Со Уникатен Матичен Број За Следење И Број Од 24 Часа На Ден, 365 Дена Во Годината За Брзо Враќање На Вашата Торба. Доверлив Квалитет : Викторинокс Обезбедува Доживотна Гаранција Против Дефекти Во Материјалот И Изработката.

Особините