.

Куфанди машки 2 Парче Лен Комплет Кратки Ракави Хенли Кошули И Шорцеви Летна Плажа Јога Панталони Во Собата

Куфанди машки 2 Парче Лен Комплет Кратки Ракави Хенли Кошули И Шорцеви Летна Плажа Јога Панталони Во Собата

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Лен и памук Затворање на копчиња, затворање На Врвки. Машинско Перење. Машки Памучни Ленени Кошули И Шорцеви Комплет : лесни, дише, меки и удобни ленени кошули, ве одржуваат ладни во текот на целиот ден. Стилски Дизајн На Машки Сет : машки хенли кошули дизајнирани со јака за држач, краток ракав, џеб за украсување, црни вкрстени шевови, тркалезен раб,едноставен стил, еднобојна боја, затворање на копчиња; машки еластични ленени шорцеви со врвки за половината изработени од 2 странични џебови, плисиран дизајн, под должината на коленото, спојување на шевовите на полите. Машки Соодветни Кошули и Шорцеви : овој машки комплет за постелнина лесно се совпаѓа со пар сандали, платнени чевли, апостолки и така натаму. Плажа Обични Ленени Кошули Поставени : Погоден за секојдневно носење, плажа, улична облека, одмор, јога, џогер, танц, училиште, состанок, дневна, активности на отворено, забава итн.

Особините