.

Оригинален Комплет За Надградба На Калемот За Ротирачки Влакна Со Креалитет Вграден Држач ЗА 3д Печатач СО Лежиште За Ender 3,Ender 3 V2,Ender 3 Pro,CR10,Ender 5, Ender 5 Pro, Ender 3 Нео, Ender 3 V2

Оригинален Комплет За Надградба На Калемот За Ротирачки Влакна Со Креалитет Вграден Држач ЗА 3д Печатач СО Лежиште За Ender 3,Ender 3 V2,Ender

DEN 383.68

Стока
Достапно е за нарачката

€Апликација : држачот за калем на влакно е компатибилен со Ender 3,Ender 3 V2,Ender 3 Pro,CR10,Ender 5,Ender 5 Pro,Ender 3 Нео,Ender 3 V2 НЕО 3d Печатачи ●Ротирачко Лежиште Q : Независен дизајн на ротирачко вратило за мала отпорност на ротација, добра стабилност на тркалање,помало абење на цевката и стабилно хранење на влакната. ●Издржлив Материјал● : овој држач ЗА калем ЗА 3д печатач е изработен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висока јачина и компјутерски материјал, кој е издржлив и исклучителен. ●Лесна Инсталација● : држачот за влакно треба да се фиксира само со завртки, што совршено се совпаѓа со 3д основниот профил. €Повеќе Начини На Инсталација Z : заградата За Ротирање На Калемот може да се инсталира на горниот профил или основниот профил НА 3d печатачот.

Особините