.

Мексико Бонбони Череп Роза Домашно Милениче Урна Ѓердан За Пепел Легура Срце Кремирање Накит Меморијален Приврзок Држач За Пепел За Куче Мачка

Мексико Бонбони Череп Роза Домашно Милениче Урна Ѓердан За Пепел Легура Срце Кремирање Накит Меморијален Приврзок Држач За Пепел За Куче Мачка

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

легура Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен од легура,цврст и издржлив,мазен и удобен за носење,може да биде како посебен спомен ѓердан за негување на саканото милениче,полн со значење на ѓерданот. Лесен за Употреба : овој печатен накит за кремирање за домашно милениче е лесен за употреба со вклучена инка и сигурно капаче затегнато со завртки што нема да попушта,може да собере пепел,коса,мала количина сушено цвеќе,парфем,креми и така натаму. Уникатен Накит За Кремирање Миленичиња : овој ѓердан од урна од срце овозможува да ја инсталирате сликата на вашето домашно милениче и неговата негувана пепел,исто така може да посвети дел од вашиот секојдневен живот во спомен на вашето домашно милениче и ви овозможува да ги носите со себе цело време. Комеморативно Значење : ѓерданот од пепел од миленичиња е посебен начин да го одбележите, иако тој не е околу вас како порано, тој секогаш ќе биде во вашето срце,можете да ја ставите пепелта на вашето починато милениче во него, што е многу незаборавно.

Особините