.

Зусмен Тренерка Менс, Песна Јакни И Панталони 2 Парче Облека

Зусмен Тренерка Менс, Песна Јакни И Панталони 2 Парче Облека

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Затворање на патент Машинско Перење. €Висок Квалитет Q Атлетски тренерки со висок квалитет. Мека и нега на кожата ткаенина со добра дише, што е машина за перење со ладна вода. ●Јакна за спортски Костум●дуксер Со Целосна патент со качулка со врзани и двете страни со рачни џебови, удобен за носење, соблекување и носење мали нешта со вас. Панталони За Спортски Панталони За Мажи, затворање На Врвки, еластичен појас, два големи џебови,добри шевови, одржуваат високи перформанси во спортот. ①Прилики,Секојдневен И Моден Стил, Совршен За Секојдневно Носење, Скитници, надвор За Играње, Подобрување На Домот, Теретана, Пешачење, Трчање, Џогирање, Активна Облека, Тренинг, Фитнес. ®Одличен Подарок}овие машки спортски костум со качулка Се Добар избор за подарок за Вашиот Сопруг, Татко, Син, Дечко и Пријатели. Комплетите за тренерки костуми за џогирање 2 парчиња облека за активна облека за обука на отворено е одлична за теретана, Активна Облека,тренинг, џогирање, Хип хоп, Кошарка, Возење, пешачење, Подобрување На Домот,кампување, патување, риболов, клуб и Секојдневно.

Особините