.

1метар Природни Бели Пилешки Пердуви Исечете Раб 10-15см Петел Пердув Лента за Фестивал&засилувач; Партија Облека Декорација Занает-црвена

1метар Природни Бели Пилешки Пердуви Исечете Раб 10-15см Петел Пердув Лента за Фестивал&засилувач; Партија Облека Декорација Занает-црвена

DEN 1113.60

Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Без мирис, еколошки, чист,мек и меки, облаци за игла Користете за : свадба/карневал/сцена декорација облаци, сам,занаети. Големина : Секој пердув има убава шема, можете да изберете различни видови и должини на пердуви за да ги задоволите вашите различни потреби. Сите наши пердуви се природни, така што големината и обликот може малку да се разликуваат. Прилика : Обетки И Изработка На Накит Занаети Додаток / рачна работа декорација / Карневал / Сам Занаети. Боја : повеќе бои на пердуви се доволни за да одговараат на вашите потреби. Шема : Обоен Материјал : Име На Пилешки Пердуви : Пилешки Пердуви Тримбој : жолта,кожна розова,портокалова,розова,виолетова,итн големина : 10-15см должина : 1 метеризација : Поддршка на сопствени бои.

Особините