.

100гр/3,5 мл Пакет Иридентен Виножито Фин Сјај ЗА Сам Занает, Екстра Фин Сјај За Епоксидна Смола, Сјај За Правење Тамблери, Фестивалска
мислење на клиентот:

?Широко користени и Многу содржини : Дополнителни фини светки може да се користат во изработка на занает

DEN 1.67
Витраж Рамка Материјал Занаети Пилиња Декорација-Дома Акрилик Симпатична За Деца Украси Приврзоци Декорација Сечење-Јајца Занаети
мислење на клиентот:

За Украси, Етикети Или Венци Дизајн На Моделирање На Животни И Полн Со Фестивалска Атмосфера Ова Е Рамен

DEN 1377.60
Замихалаа 10/100 парчиња Тврди Пердуви ОД Гуска САМОСТОЈНИ Пердуви ЗА Изработка На Накит Игла Свадба Декорација Шапка Плуми Додатоци 13-20см-Роза
мислење на клиентот:

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

DEN 207.84
TTNDstore 1метри Кожа Во Прав Боја Фазан Гуска Пердуви Трим САМ Пердуви За Шиење За Декорација Ној Свадба Додатоци-60996
мислење на клиентот:

Висококвалитетни Пердуви Прекрасни природни цвеќиња за свадбен букет, сцена, дневна соба, спална соба, �

DEN 1.00
Нуобести Метал Шпатула Метал Шпатула Керамички Алатки 26 Парчиња Глина Алатки Игла Точки Алатки Занаети Глина Моделирање Алатка За Обликување
мислење на клиентот:

Овие алатки се лесни за чистење и не се лесни за ' рѓа Многу погоден за алатка за декорација на торта Разл

DEN 0.33
Креативност Улица Сјајот Лепак Пенкала, Училница Пакет, Избрани Иридентни &засилувач; Неонски Бои, 0.34 fl. оз., 72 Пенкала
мислење на клиентот:

Содржи 72 пенкала за лепак за сјај Содржи 6 секоја од 12 иридентни и неонски бои Одлично за украси за колаж

DEN 2.00
Ipetboom Свадба Декор Цветни Пена Пена Невестата Цвет Букет DIY Свадба Букет База Цвет Аранжман Рачка За Лажни Цвеќиња Свила Цвет Свадба Фаворизира
мислење на клиентот:

??? ПЕНИ БУКЕТ РАЧКИ Букет Носителот Невестата Цвет Букет Држач Свадба Пена Цветни Рачка Букет Носители�

DEN 1.00
Вехаус 2 ПАРЧИЊА Големи Калапи За Свеќи Со Цветни Топки, 3Д Силиконски Калап За Роза Маргаритка Топка Фондан Чоколаден Калап За Лиење
мислење на клиентот:

●ПРЕКРАСНА МУВЛА за ЦВЕТНА ТОПКА ● пакетот вклучува 1x Калап За Розова Топка+1x Калап За Маргаритка Топк�

DEN 399.84
Ајшин Сочни Садови Силиконски Мувла-Бу Девојка Лице 3д Сочни Саксии За Растенија Калапи За Лиење - Девојка Лице Бетон Сочен Мувла Саксии
мислење на клиентот:

Користи мултифункционална Силиконска Мувла : овој калап ги има следните функции за правење саксии, пепе

DEN 265.28
1метар Природни Бели Пилешки Пердуви Исечете Раб 10-15см Петел Пердув Лента за Фестивал&засилувач; Партија Облека Декорација Занает-црвена
мислење на клиентот:

Карактеристики : Без мирис, еколошки, чист,мек и меки, облаци за игла Користете за : свадба / карневал / сце

DEN 1113.60
Мајклс Масовно 88 Пакување: 3; Клеј Тенџере од ashland®
мислење на клиентот:

Овој глинен сад е одличен сад за цветни аранжмани и растенија на отворено Бидете креативни и додадете б�

DEN 902.40
Црвена Бука Дрвени Ленти Големина 1.0*4.0*500ММ Еден Сет Содржи 200 Дрвени Ленти
мислење на клиентот:

Количина : Еден сет содржи 200 дрвени ленти (1 Квалитет на материјалот : Црвена Бука Спецификации : дебелин�

DEN 3.33
5 Парчиња Четка За Шипки Со Матрици Од Пена // Сунѓер Стиплер / / Дрвена Рачка / / Боја / / Занает // Матрица
мислење на клиентот:

совршена површинане оставајте траги од четка дрвена рачкадржете ја раката чиста универзаленпогоден за

DEN 126.40
Древен Египет Шема За Декорација На Очите Нокти Прстен Синџир За Клучеви Отворач За Шишиња Клипер
мислење на клиентот:

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 415.84
23.75 К Вистинска Златна Лист Брошура
мислење на клиентот:

2375 к Вистински Златен Лист Трансфер лист Димензии : 3 1 / 8 "х 3 1 / 8" КРЕВКА ВЕ МОЛИМЕ КОРИСТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!!!..

DEN 1443.20
5д Самостојни Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепено Сликарство Со
мислење на клиентот:

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е изд�

DEN 1.33
Абаодам Лента за Маскирање 5 парчиња САМОСТОЈНИ Ленти За Бележење Леплив Малтер Украсни Ленти Црна Бела Ваши Лента
мислење на клиентот:

Моделот е печатен јасно, не исчезнува лесно, доволно количество за вашиот избор Оваа лента е изработена

DEN 1.33
Пет Бои на кожа самолепливи: Црна, црвена, Сребрена, Кафеава, Каки
мислење на клиентот:

Ќе добиете пет бои на кожа самолепливи : црна, црвена, сребрена, кафеава, каки Пет бои на самолепливи кожн

DEN 367.68
шамџина Керамика Тркала Лилјаци Фитинзи Сушење Одбор Лесен За Употреба Алатки За Моделирање Клин Одбор Рампа Круг Подарок ЗА
мислење на клиентот:

КАРАКТЕРИСТИКА : површината е мазна, висока стапка на апсорпција на вода, телото лесно се отстранува по �

DEN 1417.60
Тоник Толц Ножици 6Галантерија
мислење на клиентот:

Тоник Студија Алатки Тим Холц Ножици 6" Галантерија Тоник Студија Алатки за да се направат проекти полес

DEN 277.92
Хиглос Производи Пластични Очното Јаболко Гугли Очи за Уметност &засилувач; Занаети-Не-Лепило-Паста-На-Големина 10мм - Училница Економија
мислење на клиентот:

ЗАНАЕТЧИСКИ ОЧИ ЗА СИТЕ ВАШИ КРЕАТИВНИ ПОТРЕБИнаправете го животот поинтересен бидејќи создавате уник

DEN 920.64
ВИКИ БУТИН ЕВЕРГРН Холи Хартија HDAY, Празник Расположи
мислење на клиентот:

Занаетчиски Материјали Започнете го вашиот проект веднаш со совршена хартија за страници со бележници,

DEN 343.84
СВАДБА Декорации Свадба Украси 6 Снопови Бамбус Ленти За Ткаење За Занает Мазна Површина Рамна Трска Плетење Кошница Ткаење Ленти
мислење на клиентот:

Можете дури и да дизајнирате гаџети или уметнички занаети како корпа за цвеќе, корпа за храна, маса за ба

DEN 0.33