.

Симпатична Морска Риба Водоотпорен Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Фризерско Снабдување За Деца Сини

Симпатична Морска Риба Водоотпорен Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Фризерско Снабдување За Деца Сини

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

Најлон Затворање на врвка. Изработен од премиум најлон, лесен за чистење. мека, издржлива и пријателска за кожата. Професионална Коса Сечење Фризерски Наметка Бербери Капи, не расфрлани од страна на намалување на косата лесно мантија да се стави на само.Лесно се преклопува и компактира. Иновативен Дизајн. Ставете Ја Престилка кога сечење на косата. Нема хаос на подот. Прилагодлива околност на вратот, одговара на повеќето луѓе .Идеално за употреба во берберски салон и самостојно сечење коса домашна употреба. Тип : Сина, Совршени алатки за комплет за домашни бербери, самостојно сечење коса. Нема бербери скапи услуги. тоа е достоен да имаат еден .Иновативен Дизајн. Ставете Ја Престилка кога сечење на косата. Нема хаос на подот. Супер алатки !Прилагодлива околност на вратот, одговара на повеќето луѓе .Идеално за употреба во берберски салон и самостојно сечење коса домашна употреба.

Особините