.

висесани Бербер Кејп Жолт Лимон Црна Бела Лента Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна
мислење на клиентот:

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

DEN 1.67
Кантус Црно-Кубитас Моризо Колекција
мислење на клиентот:

Дизајн на цвеќе во органска форма нагласен со блескави рачно поставени кристали Сваровски и ситни стол�

DEN 2.00
Дајун Коса 7А Затворање На Чипка ОД Среден Дел со 3 Снопови Кинеска Девица Реми Човечка Коса Бран На Телото Природна Боја 8
мислење на клиентот:

Продавница за продавачи дајун, 100% Кинеска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена должи�

DEN 1568.00
Стилистот HD Чипка Предна Перика 13x6 Транспарентна Чипка Фронтални Перики 18 Инчен Бран Перика Човечка Коса Мешавина Швајцарската
мислење на клиентот:

ХД Чипка Предна Перика Перики Фронтална невидлива Човечка Коса долго тело Длабоко лабаво брановидно На

DEN 751.84
Алереја гроздобер Свила Цвет Коса Јаже Барет Лента Мрежа Цвет Коса Вратоврска Јаже Еластична Коса Чкртаници Шифон Цвет Глави Свила Конска Опашка
мислење на клиентот:

Лента свила цвет коса чкртаници вратоврска изработена од висококвалитетна легура, лесна за носење и ус�

DEN 120.00
Аукмла Морска Ѕвезда Клипови За Коса Златна Морска Ѕвезда Барети Плажа Иглички За Коса Додатоци За Стилизирање На Коса За Жени и Девојки&нбсп;
мислење на клиентот:

Додатоци за коса за жени во уникатен дизајн и одлична изработка, изработени од легура Метален клип за ко

DEN 0.33
Етика Позлатени Иглички За Коса За Жени | Додаток За Коса | Златен Тон, Бисер И Јасен Кристално Мешан Сет за Иглички за Коса од 6
мислење на клиентот:

ЗАЧУДУВАЧКИ ДИЗАЈНПрекрасен додаток за коса во светло златен тон со јасни кристали и имитациони бисери

DEN 560.00
БОБИ ШЕФ Синтетички Коса Лента Перика-М1011 НИКОЛА
мислење на клиентот:

Боби Шеф Синтетички Коса Лента ПерикаМ1011 НИКОЛА Продажба На Перика Боја : 1, Млаз Црна / / ПРИКАЖАНА БОЈ�

DEN 692.80
Џиаџија Тереза Човечка Коса Топпери За Чистење На Косата/Губење На Косата 10 Инчи 10/18 Златно Кафеава &засилувач; Пепел Русокоса Вистинска
мислење на клиентот:

Решавање На Проблеми За Вас : Совршено одговараат за луѓето во почетокот или средната фаза на губење на �

DEN 1.33
Снопови Со длабоки Бранови Човечка Коса 30 30 30 Инчи Необработена Бразилска Девствена Коса 8А Одделение Двојно Ткаење Ткаење Екстензии Природна
мислење на клиентот:

●Материјал За Коса● : Необработена Бразилска Девица Коса ,Снопови За Човечка Коса Со Длабоки Бранови, И

DEN 1.67
Кинтама Длабоко Бран Капчиња Коса За Црни Жени 30 Инчен Кадрава Плетенка Коса Длабоко Пресврт Капчиња Коса Вода Бран Океански Бран Капчиња
мислење на клиентот:

Лесно се одвојува Нема заплеткување Зачудувачки и жив Природен навивам трае доста долго време вредност

DEN 271.84
КСИРААНГ 5 Парчиња Спа Лента За Глава Со Магична Лента Туш Глава Завиткајте Додатоци За Стилизирање На Косата За Спортска Јога Шминка За
мислење на клиентот:

●Пакетот Вклучува Ќе добиете 5 парчиња обвивка за глава за туширање, доволно за вашите повеќекратни пот

DEN 0.67
Парцелона француски Дожд Капка Мали 2 3/4 Инчен Целулоид Школка Канџа Вилица Коса Клип За Парична Казна Типови На Коса
мислење на клиентот:

Произведено Во Франција Покриена Пролет; Најдобро За Убав Или Краток Тип На Коса Големина : Мали 2 3 / 4 Инч

DEN 1.33
Тесвинс 1500 парчиња Мини Гумени Ленти За Коса, Гумени Ленти За Коса Што Не се лизгаат За Девојчиња, Еластични Врски За Коса
мислење на клиентот:

●ДИМЕНЗИЈА●малите врски за коса се приближно 1мм(Ширина) х 13мм (Дијаметар), вкупно има 1500 парчиња со пак�

DEN 2.67
Клип За Коса од трн, Рачно Изработена Метална Шнола Направена во САД со Среден Клип од 70 мм од Оберон Дизајн
мислење на клиентот:

ЗОШТО ДА СЕ ЗАДОВОЛИТЕ СО ОБИЧНИТЕ ДОДАТОЦИ ЗА КОСА НА МАСОВНИОТ ПАЗАР? Оваа шнола и дава на секоја фриз�

DEN 1.33
SUNXXCOS Директно Влакна Со Висока Температура Девојка Hono Cosplay Перика Клип На Конска Опашка Додаток За Коса Синтетички
мислење на клиентот:

Материјал : Синтетичка коса, до 200 Целзиусови степени Големина : Одговара на секоја просечна големина ма�

DEN 368.00
Убава 24 Природна Човечка Коса Перики За Црни Жени Перуанска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 4 Светло Кафеава
мислење на клиентот:

име на продавачот : Дајун, 100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

DEN 4624.00
12 Боја Цвет Коса Клипови-Симпатична Коса Канџи Клипови Големи Матирана Коса Вилица Стегач Клипови За Жени Девојки Густа Коса
мислење на клиентот:

Пакет : 12 парчиња голем цвет коса канџи клипови со различни бои, симпатична светла боја коса барети прст�

DEN 159.84
Врвни Ленти За Глава За Жени 6 Пакувања Широки Обични Ленти ЗА Глава АОПРИ Бисерни Ленти За Коса За Женска Коса Широки Турбани Ленти За
мислење на клиентот:

Една Големина Одговара На сите : лентите ЗА глава НА ЈАЗОЛОТ АОПРИ за жени е стил на половина отворање, о�

DEN 1.33
IFQHDD Коса Клип Страна Женски Коса Клип Вратоврска Коса Додатоци Компактна Коса Додатоци Коса Картичка
мислење на клиентот:

Едноставен и исклучителен, лесен и романтичен Употреба на модерни дијамантски елементи, извонредно укр

DEN 5270.24
Mllkcao 1pc Клипови За Коса За Жени Месечина Кристал Кристал Кристал Монистра Висат Фиба Коса Клип Жените Невестински Девојка Накит Подарок, Сребро
мислење на клиентот:

●Висококвалитетни Материјали ● Овие гроздобер шноли за коса се изработени од убави штрасови легура на

DEN 0.33
Revel Triethanolamine Tuner Oil 1 60 ml
мислење на клиентот:

Привлекување природно единство и влажно од јадрото Земја на потекло : Јапонија Содржина : 60мл Привлекув�

DEN 619.20
4 парчиња Големи Клипови За Нокти За Коса, Клипови За Канџи За Густа Коса, 4,5 Големи Клипови За Канџи, Големи Клипови За Коса, Додатоци За
мислење на клиентот:

[Висок Квалитет] Изработен од лесен пластичен акрилик со убава мат боја завршница и силна метална проле�

DEN 2.33