.

Витраж Рамка Материјал Занаети Пилиња Декорација-Дома Акрилик Симпатична За Деца Украси Приврзоци Декорација Сечење-Јајца Занаети Јајца Божиќ Кошница Украси

Витраж Рамка Материјал Занаети Пилиња Декорација-Дома Акрилик Симпатична За Деца Украси Приврзоци Декорација Сечење-Јајца Занаети

DEN 1377.60

Стока
Достапно е за нарачката

За Украси, Етикети Или Венци Дизајн На Моделирање На Животни И Полн Со Фестивалска Атмосфера. Ова Е Рамен Приврзок. Совршен За Етикети За Подароци, Закачување Дрвја, Бележник, Правење Картички, Шиење, Занаети СО САМОДОВЕРБА, Декорација, Чанти и Какви било Други Занаети. Ве Молиме Дозволете Некои Разлики Поради Рачно Мерење. Ви Благодариме За Вашето Љубезно Разбирање. Витраж Рамка Материјал Занаети Пилиња Декорација-Дома Акрилик Симпатична За Деца Украси Приврзоци Декорација Сечење-Јајца Занаети Јајца Божиќ Кошница Декорации Боја : разнобојни ова е рамен приврзок зачудувачки дрвени велигденски украси материјал : Акрилик поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирањемногу погоден за закачување дрвја, витрини и излози.

Особините