.

ПАРИТА Налепници Музичка Нотација Музика Забелешка Цртан Филм Уметност Налепници Сјајот Етикета Налепница Награда Наставникот Подарок &засилувач; Хартија Деца З?

ПАРИТА Налепници Музичка Нотација Музика Забелешка Цртан Филм Уметност Налепници Сјајот Етикета Налепница Награда Наставникот

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 4 Х 52/8 ИНЧИ / Клик/Слајд На Следните Слики за Големината. Сосема нов и квалитетен. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има Некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. се надевам дека можете да разберете, ќе бидете искрено ценети. Предметите ќе бидат испратени за 24-48 часа при плаќање добиено од понеделник до петок. Нарачките за време на викендите и празниците ќе бидат објавени во следниот работен ден. Времето за испорака се заснова на локацијата на предметот. Предметите лоцирани во Тајланд ќе бидат испратени преку DHL или USPS и доставени во рок од 11-21 работни дена. Политики за испорака : - Сите Артикли се испраќаат Од Бангкок-Нарачките се испраќаат во рок од 1-2 работни дена по целосно плаќање - ако Клиентот не избере надградба на пратката, пакетот ќе биде испратен по стандардна воздушна пошта со следење.

Особините