.

XYYSSM 36 Стабилна Симпатична Сисал Качување Држач Мачка Кула Маче Игра Куќа Кондо Мебел Нула Пост Со Скок Платформа Сива

XYYSSM 36 Стабилна Симпатична Сисал Качување Држач Мачка Кула Маче Игра Куќа Кондо Мебел Нула Пост Со Скок Платформа Сива

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Идеален за Мачки-супер мекиот кадифен на нашата мала рамка за качување мачки го обезбедува најдоброто место за играње и одмор Висината на дрвото мачка на дното и рабовите е идеален салон за дремка. Нашето маче дрво ќе ви донесе помирен сон!. Издржлив и Безбеден - изработен е од природна стругалка за сисал и мека кадифена ткаенина, со висока издржливост и долго време на употреба. Дното на дрвото мачка е задебелено за да се обезбеди неговата стабилност. Дури и ако мачката скока наоколу, може да ја обезбеди безбедноста на миленичето. Применливи Прилики-може да се стави во секој агол од домот, а исто така може да ви помогне да ја решите маката за гребење мебел од мачки и да го заштитите вашиот мебел од оштетување. Лесно Се Склопува-пакетот содржи упатства за инсталација, не бара никакви алатки, едноставен е за инсталирање и расклопување и лесен за чување; може да се стави во секој агол од просторијата без да го зафаќа вашиот простор. Димензии-вкупната големина е 11,8 х 11,8 х 36?. Кул алатка за миленичиња за пријатни мачки?. Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Се Искачи Дрво 1 x Пакет На Завртки 1 x Инсталација Инструкции Спецификации : 1. Димензии : (11,8 х 11,8 х 36) " / (30 х 30 х 91,5) см (Л х ш х) 2. Големина : 36" 4. Материјал : Дрво И Меч Јаже И Високо квалитетни Јагниња Волна 5. Тежина : 12,83 фунти / 5,8 кг 6. Носечки : 1058,22 мл / 30 кг Вовед : Кулата За Мачки е модерна алатка за миленичиња за обезбедување пространа просторија каде што мачките можат целосно да уживаат.

Особините