.

Природен Сунѓер За Ексфолирање На Луфа, Направен Со Еколошки И Биоразградлив Туш Луфа Сунѓер

Природен Сунѓер За Ексфолирање На Луфа, Направен Со Еколошки И Биоразградлив Туш Луфа Сунѓер

DEN 255.84

Стока
Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Сунѓерот Луфа е биоразградлив Тоа е органски, еколошки пилинг за чистење на телото.И мажите и жените можат да го користат, погоден за туширање и када.100% природен туш луфа сунѓер. ЧИСТЕЊЕ : Природните Влошки за Пилинг Со Луфа за Бања можат да ја отстранат мртвата кожа и длабоко да ја исчистат кожата и да го избришат вишокот маснотии од порите. Деблокирајте ги меридијаните и промовирајте ја циркулацијата на крвта. Неговите лековити својства можат да го намалат воспалението и да се стерилизираат, природно да го подобрат здравјето на кожата. НАНЕСЕТЕ и ОДРЖУВАЈТЕ : Пред капење, потопете ја во топла вода за да омекне и користете ја.Задниот дел е опремен со еластична лента и удобна подлога од фротир.Горниот јаже е дизајниран да го олесни складирањето и да се одржува сув. КОНТАКТИРАЈТЕ не : АКО имате било каков проблем со нашиот производ, ве Молиме слободно контактирајте не.

Особините