.

Детското Место Девојки ' Плисиран / Копче Скорт

Детското Место Девојки ' Плисиран / Копче Скорт

DEN 256.16

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Затворање на патент. Машинско Перење. Овој мултипакет од 2 девојки скорт е направен од мека и еластична памучна ткаенина. Стилизиран со набори и копчиња напред; должина над коленото.

Особините