.

ЦВ Бегс Регенерирајќи 2-во-1 Серум За Мажи, Зрела Кожа, Серум За Лице и Очи, Зацврстување, Хипоалергично, Без Мирис, Без Парабени, Без Алкохол, Без Минерално Масло, Без ?

ЦВ Бегс Регенерирајќи 2-во-1 Серум За Мажи, Зрела Кожа, Серум За Лице и Очи, Зацврстување, Хипоалергично, Без Мирис, Без Парабени, Без Алкохол,

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

ВИДЛИВИ РЕЗУЛТАТИ : овој серум е концентриран во клучни состојки кои ја подмладуваат и длабоко ја негуваат кожата Совршен сојузник за зрела кожа. ПРИДОБИВКИ : Збогатен со растителни екстракти, ова лице серумски тонови и фирми зрела кожа. Обезбедува моментална и долготрајна хидратација и нуди видлив ефект на осветлување на старечките дамки. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Нанесете наутро и навечер во пределот на контурата на лицето и очите. За најдобри резултати, следете со нашиот Регенерирачки Хидратантен Крем. ОСЛОБОДЕНИ од : сите Производи На CW Beggs се хипоалергични, без парабени, без минерално масло, без алкохол, без глутен, без мирис и сертифициран тест за животни од ПЕТА. ПРИЗНАЕН ОД Дерматолозите : Овој производ Е препознаен Од Канадското Здружение За Дерматологија како дел од Неговата Програма За Здравје на Кожата. Фирми и обезбедува моќна акција за измазнување на брчките.

Особините