.

Caltric 2x заден лево или десно тркало центар со затрупани ореви компатибилни со Honda TRX400EX Sportrax 2002-2008

Caltric 2x заден лево или десно тркало центар со затрупани ореви компатибилни со Honda TRX400EX Sportrax 2002-2008

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Compatible with Honda models TRX400 EX Sportrax 2002-2008 Part Number : Wheel Hub : 42410-HN6-A2042610-HP1-00042410-HC0-000 42410-HN6-00042610-HP1-60042410-HM3-900 Lug Nut : 90304-HA2-003 Dimensions & Measurements : Lug Орев : висина 14мм 0,55 "Внатрешен дијаметар 8,7мм 0,34" Големина на клучот 16,8мм 0,66 "центар за тркала : растојание за монтирање на дупката : 110мм 4,33" Внатрешен дијаметар : 25мм 0,98 "Ширина : 89мм 3,5" висина на завртката : 36,2 мм 1,42 "24 Теми

Особините