.

Јога ремен за јога Fuvhudax за истегнување

Јога ремен за јога Fuvhudax за истегнување

DEN 319.84

Стока
Достапно е за нарачката

Направени од високо -квалитетни материјали, издржливи и издржливи Обезбедете ви конечна удобност на сите вежби, совршен појас на вежбање. Носете го со вас со појас за истегнување што е лесно да се носат најлонски торби за складирање. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не. Направени од високо -квалитетни материјали, издржливи и издржливи. Обезбедете ви конечна удобност на сите вежби, совршен појас на вежбање. Носете го со вас со појас за истегнување што е лесно да се носат најлонски торби за складирање. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не. Име на трговска марка : Fuvhudax Име на производот : Тежина на ленти за јога : 68 G Количина : 1.

Особините