.

Lhllhl фитнес отпор за вежбање ленти за прицврстување на вратата Повлечете ја јажето за мускули за зафат за аб -валјак за абдоминална опрема за вежбање

Lhllhl фитнес отпор за вежбање ленти за прицврстување на вратата Повлечете ја јажето за мускули за зафат за аб -валјак за абдоминална опрема за

DEN 4067.36

Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики се отпорни на солзи и еластични цртежи за додадена флексибилност на вежбање и одлична отпорност Задебелен материјал обезбедува издржливост и супериорна апсорпција на шок за поддршка на напорно вежбање, со што фитнес -опсегот е побезбеден и поудобен. Обезбедете ги лентите што ги олабавуваат или затегнат капакот на стапалото за да спречат каишот да се лизне од глуждот. Големината одговара на повеќето луѓе. Одлично за обликување на задникот, намалување на целулитот, обука на бутовите, нозете, мускулите на глуждот. Исто така, може да се комбинира со обучувачи за конзервирана отпорност, кабелски системи или функционални тренери. Карактеристики се отпорни на солзи и еластични цртежи за додадена флексибилност на вежбање и одлична отпорност. Задебелен материјал обезбедува издржливост и супериорна апсорпција на шок за поддршка на напорно вежбање, со што фитнес -опсегот е побезбеден и поудобен. Обезбедете ги лентите што ги олабавуваат или затегнат капакот на стапалото за да спречат каишот да се лизне од глуждот. Големината одговара на повеќето луѓе. Одлично за обликување на задникот, намалување на целулитот, обука на бутовите, нозете, мускулите на глуждот. Исто така, може да се комбинира со обучувачи за конзервирана отпорност, кабелски системи или функционални тренери. Карактеристики на отпорни на солзи и еластични цртежи за додадена флексибилност на вежбање и одлична отпорност.

Особините