.

M2 m2.6 m3 m3.5 m4 m5 m6 хексадецимална мазна капаче за завртка за капаче само напад на конец на лим за лим задни плочки за крај, ален погон, прислушување на 5мм-50мм долг

M2 m2.6 m3 m3.5 m4 m5 m6 хексадецимална мазна капаче за завртка за капаче само напад на конец на лим за лим задни плочки за крај, ален

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Должина : M3,5 x 30мм, боја : 100 компјутери Е прилагодено : да. Број на модел : RR8745 HH. Пакет : 100-199 п. Материјал : Јаглероден челик. Должина : M3,5 x 30мм, боја : 100 компјутери. Е прилагодено : да. Број на модел : RR8745 HH. Пакет : 100-199 п. Материјал : Јаглероден челик. Материјал : Црн јаглерод Steelsize : M2 M2.5 M4 M5 M6 Item Специфики : е прилагодено : Es Model Број : RR8745 HHPackage : 100-199 PCSMaterial : Стил на јаглероден челик : Hexscrew Тип : Само-допрете зачленување Стил : Хекс-приклучок Снабди : Металкиркиран : Метал. Ceorigin : Кина на копното.

Особините