.

1PC M5 M6 M8 M10 M12 Прилагодливи рачки за прицврстување на рачката на рачката на рачката FMALE FMALE METAL KNOB KNOB ATHENERY Алатки
мислење на клиентот:

Боја : М10 Материјал : Јаглероден челик Е прилагодено : да Број на модел : прилагодлива орев за рачка Матер�

DEN 241.44
X-Ree 7mmx18mm Knurled Rivet Nut insert uter_t бронзен тон 220pcs (Tuerca de Remache Estriada de 7mmx18mm Nutser_t Tono Bronce 220 Unids
мислење на клиентот:

Големина на конецот : 7мм / 0,27 "; Име на производот : Орев на заниткување Материјал : Метал; Тежина : 1203g...

DEN 0.67
Kekeyang завртка постави Couragel Titanium завртки за завртки за прицврстување на велосипеди и мотоцикли
мислење на клиентот:

Напреден материјал : Овие завртки се изработени од не'рѓосувачки челик што го прави да трае подолго од �

DEN 1.00
Хакин 208 пар
мислење на клиентот:

1 【10 големини во 3 / 8 "1 / 4" 5 / 16 ", завртки за завртки на капачето на главата со ореви, рамни мијалници и прол�

DEN 415.84
VR идеја завртка тава глава вдлабнатина завртка, завртка за собрание на мебел, полукружна шрафче за глава, завртка од не'рѓосувачки челик рамна
мислење на клиентот:

Кои можат да ги задоволат вашите многу потреби за внатрешни и надворешни проекти Користете без лизгање,

DEN 1.67
Завртки за машини за машини за мијалници M4-0,7 x 30мм со сетови за мијалници со рамни и брави, 304 не'рѓосувачки челик 18/8, GB9074.4
мислење на клиентот:

Стандард : GB90744; Големина на погонот на Филипс : #2 Големина на низата : M40.7; Тема на темата : 0,7мм; Тип на нишк

DEN 1.67
M1.6-0.35 x 4mm, DIN 7985A / ISO 7045, метрички, машински завртки, алтернативен погон на тава pozidriv, целосна нишка, A2 не'рѓосувачки
мислење на клиентот:

Машинските завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувана дупка или се спарени на наводна оре

DEN 3473.12
MROMAX 60PCS тапацир капа за нокти за нокти 0,63 x 0,79 рамен мебел за декорација на мебел за нокти мебел софа
мислење на клиентот:

【Димензија на производот】 Дијаметар на капачето : 16мм / 0,63 "; вкупна висина : 20мм / 0,79" 【Широк спектар на а

DEN 2.67
AccDuer завртки и ореви DIN931 не'рѓосувачки челик, 304 полу-завртки за заби хексадеци
мислење на клиентот:

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

DEN 3.33
Завртки 5PCS-M55/6/8-12mm шрапчиња за месинг на месинг, стандардни завртки за шестоаголни приклучоци без бакар, GB80, само платете-
мислење на клиентот:

Големина : М5, должина : 12мм Снабдувања на DIY : Метал Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за �

DEN 2.33
Дел за пински тркала 110525 црно за делови за хардвер за мебел IKEA мебел
мислење на клиентот:

Тип : Пински тркала Компатибилен модел : Хемнс, Брименс, Лексвик Број на артикли : 6 Тип : Пин тркала Компат

DEN 575.68
Црна тркалезна машина за завртки на главата m2 m2.5 m3 m4 m5 за филипс тава глави завртки должина 3-30 mm)
мислење на клиентот:

Големина : M2 x 8 (50 парчиња) Пакетот вклучува : Според вашиот избор Име : завртка за црна тркалезна / тава...

DEN 3.33
5/8 x 14 Хекс -лаг завртки топло натопено галванизиран челик - 5/8-5 x 14
мислење на клиентот:

Ниво на дијаметар по инч : 5 / 85 Должина : 14 инчи Низок јаглероден челик Ниво на дијаметар по инч : 5 / 85 Должи

DEN 2735.84
Завртки 50ps 3 во 1 мебел ексцентричен комплет за поврзување навртки за навртки за тркала за Dowel Jig Cam Lock Nut Connector Rod Hardware
мислење на клиентот:

Произведено со избрани материјали со висок квалитет, силни и издржливи, со одлични Лесна за инсталирање

DEN 2.67
Тауфе орев од орев за затегнување ореви рачка на конец на конец Механичко црно палец на палецот, прицврстување на копчето за прицврстување
мислење на клиентот:

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 2.67
M7 x 210mm, DIN 571, метричка, хексадеци
мислење на клиентот:

Исто така познат како завртки за тренери или тешки завртки од дрво Наизменично се нарекуваат завртки за

DEN 6365.76
100 парчиња м3 не'рѓосувачки челик, m3 0,5 1,5d SS304 намотана жица со спирална завртка за завртки
мислење на клиентот:

Вметнувањата на челични навој што се користат во материјали со мала јачина, како што се алуминиум, магне

DEN 0.33
Поставена завртка за поставување на главата, рамна точка, 3/4-10 x 4 1/2 , легура челик кутија зацврстена, црн оксид, целосна конец груба
мислење на клиентот:

Тема : Груба / целосна нишка / Стекнат случај / црн оксид Дијаметар на конец : 3 / 410, должина : 4 1 / 2 инч...

DEN 3.33
24 x Линч иглички приколка на коњски кутии за заклучување на вратата за заклучување на вратата m6 6mm x 47mm dia.
мислење на клиентот:

Големина : 6мм x 47мм Yzp цинк позлатен челик Употреби за заклучување на приколка Количина на пакувања : 24 Го

DEN 2.67
Завртки 50 парчиња M635 никел обложена челик хексадецимална завртка за мебел, завртка за конектор, завртка за рамна глава
мислење на клиентот:

Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : M6*35 Е прилагодено : да Големина : M635 Материјал : челик...

DEN 3.00
Комплет за екстрактор на вера од 4 парчиња
мислење на клиентот:

Лесно ги отстранува најтесните и тешко да се отстранат завртките Совети за самоцентрирање Ќе ги отстра�

DEN 1.67
10 компјутери/лота хексадецимална ставка за шрафци за завртки од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 безгласен шестоаголен
мислење на клиентот:

Тип : Хекс штекер Материјал : Не'рѓосувачки челик Големини : M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 Апликација : Погодно за рачк

DEN 121.92
Вграден навојна врска со навој со навој со навој со навој со навој со завртки и навртки за завртки и ореви за 20 40 45 сериски профил на алуминиум
мислење на клиентот:

Илустрирајте : Предноста на овој конектор е што профилот не треба да биде прислушен или прободен, а инст

DEN 421.92