.

Поставете завртки за завртки за 5/16 инчи Дупка Дија, машки M6X40mm Femaleенски 18мм Хекс погон за врзување завртки за мебел од кожа од дрво, сребро од не'рѓосувачки челик 5 ко

Поставете завртки за завртки за 5/16 инчи Дупка Дија, машки M6X40mm Femaleенски 18мм Хекс погон за врзување завртки за мебел од

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Големина - применлива дупка Дија : 5/16 инчи (8мм); Под големината на главата (машки) : M6 x 40мм (d*l); Под големината на главата (женски) : 8 x 18мм (d*l); Дијаметар на главата на завртката : 12,8 мм, тема на темата : 1мм Материјали - прецизна механичка нишка, изработена од материјал од не'рѓосувачки челик, анти -кавга. Завртките се силни и издржливи за употреба. Лесно користете : Лесно се применува со стандардна алатка. Навојната објава ви овозможува да отворите и повторно да го поставите парчето каде што е потребно. Забелешка - Дебелината на предметот што е заклучен, најмалку 3мм помалку од должината на шипката за завртки + орев, во спротивно, нема да може да се затегне. Апликација - широко користена во DIY проекти, правење облека, кожни занаети и инсталација на мебел. Може да се користи за кожни ремени, кожни кеси, шлемови, итн. Тие се идеални делови за замена за вашите рамки за кревет, маси, столчиња, ормани, работна површина, дрвени табли, гардероби и така натаму. Поставата за завртки е компонента составена од завртка со рамна капаче на главата и орев со рамна капа на главата.

Особините