.

30 листови налепници за уметност од пеперутка за нокти црвено злато различни линии во форма на роза, 3Д самолепливи цвеќиња француски совети за нокти за жени девојки

30 листови налепници за уметност од пеперутка за нокти црвено злато различни линии во форма на роза, 3Д самолепливи цвеќиња француски

DEN 416.00

Стока
Достапно е за нарачката

✨ 【【30 листови налепници за нокти на пеперутки за вас !! многу маникири како што сакате Секоја големина на налепница е околу 2,4 "x2. ✨ 【Лесно користење со самостојно лепило во секое време !! Можете исто така да користите врвен палто за да ги покриете за да ги направите убавите секси налепници да траат подолго. ✨ 【сигурен материјал, тенок, но не е лесен за скршен !!】 Златните налепници за уметност на ноктите поставени за девојчиња дами Децата се изработени од еколошки материјал, нетоксичен, а не ограничувајќи се на каква било кожа. Овој комплет за налепници за уметност со премија за нокти е погоден За сите loversубители на маникир. ✨ 【Пријатен подарок за себе !!】 Сјајните налепници за уметност на ноктите е одлично да ги создадете вашите уникатни прекрасни проucирни модели за нокти за украсување акрилни вештачки нокти, лажни нокти, природни нокти и многу повеќе. Забавно е да се собере уметноста за нокти со вашето семејство или пријатели да ги украси вашиот мобилен телефон, телефонски случај, накит, картички, занаети, итн. Уживајте во вашите сопствени сјајни и специјални накит за накит и добро време!. ✨ 【Постојана услуга !!】 Даваме важност и на висококвалитетно и корисничко искуство. Ако имате незадоволство, контактирајте не за услугата за пријателска по клиентите по продажбата. ✨ 【【30 листови налепници за нокти на пеперутки за вас !! многу маникири како што сакате. Секоја големина на налепница е околу 2,4 "x2. ✨ 【Лесно користење со самостојно лепило во секое време !! Можете исто така да користите врвен палто за да ги покриете за да ги направите убавите секси налепници да траат подолго. ✨ 【сигурен материјал, тенок, но не е лесен за скршен !!】 Златните налепници за уметност на ноктите поставени за девојчиња дами Децата се изработени од еколошки материјал, нетоксичен, а не ограничувајќи се на каква било кожа. Овој комплет за налепници за уметност со премија за нокти е погоден За сите loversубители на маникир.

Особините