.

Allydrew голем преклопен тотен најлонски торбички за намирници, 5 пакувања, мачки, кучиња и лами

Allydrew голем преклопен тотен најлонски торбички за намирници, 5 пакувања, мачки, кучиња и лами

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Најлон Најлонска обвивка. Нема затворање на затворање. Само миење на рацете. Промовира зелен начин на живот. Го намалува ѓубрето од несаканите пластични кеси, помага во заштитата на животната средина и дивиот свет. Пластичните кеси можат да се користат само еднаш, додека овие вреќи за еднократно користење можат да се користат одново и одново. Торбата за еднократна употреба може да се преклопи во мал внатрешен џеб (околу големината на i Phone) што може погодно да се вклопи во вашата чанта. Одлично за земање со вас каде и да сакате. Голема големина : 21 x 16,5 димензии. Нашата голема торба за еднократна употреба може да носи уште повеќе намирници од просечната торба за намирници. Рачката од 9 инчи ви овозможува да ја носите торбата над рамото. Лесен, но сепак многу отпорен на абење и не рипнува лесно. Направено со најлон. Држи до 44 фунти. Користете : за носење намирници, шопинг, патување и складирање. (Продаден како сет од 5 кеси). Машина за перење. Боите нема да избледат по миењето. За големината на паметен телефон. Земете неколку со вас во движење. Лесно за чување кога не е во употреба. Се склопува во мал џеб.

Особините